Novinky

AKCE EATON
Publikováno 30.4.2020
EATON je zpět se svou mánií! Za nákup vybraných produktů (tentokrát se zaměřením na rozvodnice BF-U, BF-U-2S a KLV, jističe, chrániče a bezdrátové sady Go Wireless) firmy Eaton sbírejte body a vyměňte je za skvělé dárky. Pro registarci a více informací o soutěži jdětě na: www.eatonmanie.cz.
celý článek

Prémiový ležák za produkty EATON
Publikováno 14.4.2020
Za nákup produktů značky Eaton v hodnotě vyšší jak 500 Kč získáte k nákupu jako dárek novinku z Pivovaru Cvikov: Prémiový ležák v plechovce. Akce se vztahuje na celý sortiment značky Eaton a platí do vyprodání zásob.
celý článek

Bezpečnostní opatření v dopravě
Publikováno 20.3.2020
Vážení zákazníci,
žádáme Vás, abyste při přebírání zásilek maximálně dodržovali bezpečnostní a hygienická doporučení. Dbejte, prosím, na správné používání bezpečnostních pomůcek. Při kontaktu s přepravcem mějte vždy zakrytá ústa i nos.
Platba dobírkou je u přepravní společnosti DPD (balíky do 50 kg standardních rozměrů) možná pouze platební kartou.
U paletové přepravy, kterou realizuje společnost GEIS je stále možná platba pouze v hotovosti.
Děkujeme za pochopení!
celý článek

Informace pro zákazníky
Publikováno 16.3.2020
Vážení zákazníci,

vzhledem k postupnému uvolňování restrikcí v souvislosti s nákazou COVID-19 opět umožňujeme OSOBNÍ ODBĚR na všech našich výdejních místech!
Nadále Vás moc prosíme o striktní dodržování hygienických zásad při vstupu do všech prostor naší společnosti.
Povinností tedy stále zůstává používání ochranných pomůcek (roušky, ochranné rukavice) a s ohledem na Vaši bezpečnost prosíme v případě placení zboží na pobočkách o použití platební karty.

Děkujeme za pochopení!
celý článek

AKCE SCHNEIDER
Publikováno 19.2.2020
V součinnosti se společností Schneider Vám přinášíme akci, kdy při jednorázovém nákupu vybraných přístrojů v minimální hodnotě 2 200Kč bez DPH zákazník může u vybraných partnerských velkoobchodů získat navíc dárek v podobě 1ks sklenice 0,3l.
Akce se vztahuje pouze na vybrané přístroje – detaily výrobků naleznete na https://eplus.schneider-electric.cz/karta-eplus/akce/industry-kampan-2020/
celý článek

Akce WAGO
Publikováno 5.12.2019
Pro letošní předvánoční čas pro Vás WAGO připravilo akční nabídku, kdy za 4400ks krabicových WAGO svorek získáte dálkově ovládaný model auta RC Viper.
celý článek


Prosím čekejte...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace