Novinky

K nářádí Phoenix Contact pivo CVIKOV
Publikováno 2.4.2020
Pro každého, kdo si pořídí jednu z vybraných sad nářadí tekutý dárek v podobě piva Cvikov. Akce platí do 30.4.2020.
celý článek

Bezpečnostní opatření v dopravě
Publikováno 20.3.2020
Vážení zákazníci,
žádáme Vás, abyste při přebírání zásilek maximálně dodržovali bezpečnostní a hygienická doporučení. Dbejte, prosím, na správné používání bezpečnostních pomůcek. Při kontaktu s přepravcem mějte vždy zakrytá ústa i nos.
Platba dobírkou je u přepravní společnosti DPD (balíky do 50 kg standardních rozměrů) možná pouze platební kartou.
U paletové přepravy, kterou realizuje společnost GEIS je stále možná platba pouze v hotovosti.
Děkujeme za pochopení!
celý článek

Informace pro zákazníky
Publikováno 16.3.2020
Vážení zákazníci,

s ohledem na vyhlášení nouzového stavu v České republice si Vás dovolujeme informovat, že všechny naše výdejny jsou pro osobní odběr uzavřeny. Prosíme, objednávejte zboží výhradně pomocí přepravní služby.

Děkujeme za pochopení!
celý článek

AKCE SCHNEIDER
Publikováno 19.2.2020
V součinnosti se společností Schneider Vám přinášíme akci, kdy při jednorázovém nákupu vybraných přístrojů v minimální hodnotě 2 200Kč bez DPH zákazník může u vybraných partnerských velkoobchodů získat navíc dárek v podobě 1ks sklenice 0,3l.
Akce se vztahuje pouze na vybrané přístroje – detaily výrobků naleznete na https://eplus.schneider-electric.cz/karta-eplus/akce/industry-kampan-2020/
celý článek

AKCE EATON
Publikováno 3.2.2020
EATON je zpět se svou mánií! Za nákup vybraných produktů (tentokrát se zaměřením na rozvodnice BF-U, BF-U-2S a KLV, jističe, chrániče a bezdrátové sady Go Wireless) firmy Eaton sbírejte body a vyměňte je za skvělé dárky. Pro registarci a více informací o soutěži jdětě na: www.eatonmanie.cz.
celý článek

Akce WAGO
Publikováno 5.12.2019
Pro letošní předvánoční čas pro Vás WAGO připravilo akční nabídku, kdy za 4400ks krabicových WAGO svorek získáte dálkově ovládaný model auta RC Viper.
celý článek


Prosím čekejte...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace